e-city 3KW

Kolorystyka:
Cena 23 999 zł

MOBILNOŚĆ ELEKTRYCZNA

Rieju E-City 3000 W z podwójnym akumulatorem jest wyposażony w silnik BOSCH z FOC (Field Oriented Control) wbudowany w tylne koło. O mocy maksymalnej 3700 W i momencie obrotowym równym 147 Nm. Opracowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii, jest inteligentny i wydajny. Układ ładowania hamulców EBS oferuje ładowanie regeneracyjne akumulatora podczas hamowania. Posiada precyzyjny i czytelny cyfrowy wyświetlacz LCD pokazujący wszystkie szczegóły potrzebne do jazdy.

E-City 3000W sprzedawany jest w jednej wersji z 2 bateriami. Składają się one z akumulatorów litowo-jonowych Greenway, każdy o pojemności 2100 Wh, które można błyskawicznie wymienić na odpowiednią dodatkową baterię. Każdy akumulator waży 12 kg, można go łatwo wyjąć z przedziału siedzenia w celu doładowania w domu, a także można go ładować bezpośrednio w pojeździe przez gniazdo ładowania.

Jego zasięg sięga do 140 km przy szacunkowej prędkości 40 km/h dzięki podwójnej baterii.
E-City 3000W to skuter elektryczny o nowoczesnym i dopracowanym designie oraz wyjątkowych detalach, takich jak wygodne siedzenie o wysokości 780 mm, haczyk na torbę i gniazdo USB zintegrowane z przednią osłoną. Przedni reflektor i kierunkowskazy wykorzystują w pełni technologię LED. Posiada układ hamulcowy tarczowy z systemem CBS oraz opony 110/70-12 z przodu i 130/70-12 z tyłu.

Jego niska waga (90 kg) i rama z rozstawem osi 1308 mm sprawiają, że E-City jest skuterem łatwym i wygodnym w prowadzeniu, a dzięki trzem trybom jazdy stale dostosowuje się do wszelkich potrzeb kierowcy:

  • ECO - dla podróży o jak najdłuższym zasięgu.
  • DYNAMIC - odpowiednie środkowe ustawienie do codziennego użytku.
  • SPORT - aby doświadczyć maksymalnych sportowych doznań

system BOSCH FOC (Field Oriented Control)
3 Tryby jazdy : ECO, DYNAMIC i SPORT
Reflektory przednie i tylne w technologii LED Pełne kierunkowskazy w technologii LED i światła pozycyjne w technologii LED
bateria Greenway litowo-jonowa

Dane techniczne

PARAMETRY :
Moc nominalna 3,0 kW
Napięcie 60v
Silnik BOSCH FOC (Field Oriented Control)
Moment obrotowy silnika 147 Nm przy 163 obr/min
Maksymalna prędkość 70 km/h
Zasięg tryb ekonomiczny 70 km na akumulator
Bateria Greenway litowo-jonowy
Pojemność baterii 2100Wh
Czas ładowania prądem standardowym 6 godzin, szybkie ładowanie: 3,3 godziny
Rodzaj ładowania Możliwość ładowania bezpośrednio z pojazdu lub zdejmowana do ładowania zewnętrznego, waga akumulatora 12 kg
Podwozie Rury stalowe i płyty tłoczone
Przednie zawieszenie Hydrauliczny widelec teleskopowy 33 mm
Tylny amortyzator Wahacz ze stopu aluminium z podwójnymi amortyzatorami gazowym
Przedni hamulec Tarcza 210 mm z dwutłokowym zaciskiem promieniowym
Tylny hamulec Tarcza 170 mm
Opony 110/70-12 130/70-12
Wysokość siedzenia 780 mm²
Rozstaw osi 1,308 mm
Waga 90 kg
Deska rozdzielcza Cyfrowy wyświetlacz LCD, monochromatyczny prędkościomierz, całkowity i częściowy licznik kilometrów 3 tryby jazdy (ECO, DYNAMIC i SPORT)
Wskaźniki pozostały poziom naładowania akumulatora (wykres i procent)
Podnóżki Centralny i boczny
Światła Reflektory przednie i tylne w technologii LED Pełne kierunkowskazy w technologii LED i światła pozycyjne w technologii LED
Emisje Euro 5 (zero emisji)