Rieju – Wyłączny Importer

Rieju – Wyłączny Importer

MRT 50 SM Pro

MRT 50 SM Pro

Dla fanatyków Supermoto

Stworzona na podstawie MRT 50 Supermotard, wersja Pro jest wyznacznikiem, do którego porównywane są wszystkie inne modele. Dzięki udziałom w wyścigach na światowej klasy poziomie ulepszono markę i seria Pro została tak opracowana, aby zapewnić najlepszą jazdę w każdych warunkach.

Za pomocą oprogramowania CAD opracowano kompaktową dwuczęściową ramę która zapewnia optymalny rozkład masy zarówno na drodze jak i poza nią. Model wyposażony jest w 5-biegową skrzynię b… i 2-suwowy silnik AM6 nowej generacji, chłodzony cieczą, oraz cylinder połączony z aluminiowym tłumikiem wydechowym, aby zapewnić optymalną moc i moment obrotowy.

Moc zdaje się na nic, kiedy brakuje kontroli: Dlatego też zastosowane zostały masywne 40-to milimetrowe odwrócone widelce R16V z regulacją napięcia wstępnego sprężyny tylnego amortyzatora. Dzięki zawieszeniu progresywnemu udało się pogodzić wyższy poziom komfortu z bezpiecznym prowadzeniem w sytuacjach ekstremalnych. Zalety modelu można by wymieniać bez końca: aluminiowa kierownica Pro z manetkami Domino, opony wykonane z miękkiej mieszanki gumy na 17-calowych felgach aluminiowych. Oprócz tego zachwycają też hamulce tarczowe Huge Galfer (300 / 200 mm) z zaciskiem dwutłoczkowym ze złotej serii AJP z użyciem stalowego oplotu.


© 2020 Rieju – Wyłączny Importer. Modele prezentowane na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od sprzedawanych pojazdów.